2024 წლის 20 ნოემბერს ოზურგეთის იურიდიული დახმარების ბიუროს უფროს ცირა მდინარაძე, ადვოკატი გიორგი ქარჩავა და სპეციალისტი სალომე ბარამიძე, ესტუმრნენ ქ. ოზურგეთში, ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის ბაზაზე არსებულ ლიდერთა სკოლას.
"ლიდერთა სკოლაში" ძირითადად უფროსკლასელი მოსწავლეები იღებენ განათლებას და სხვადასხვა უნარებს ეუფლებიან.
იურისტებმა ახალგაზრდებს მიაწოდეს ინფორმაცია იურიდიული დახმარების სამსახურის სერვისების შესახებ, საუბარი შეეხებოდა დისკრიმინაციის დაუშვებლობის, ტოლერანტობის, თანასწორუფლებიანობის და ბულინგის აკრძალვის საკითხებს. შეხვედრა 2024 წლის სამთავრობო ვალდებულებების ფარგლებში ჩატარდა.

Tsira Mdinaradze, the head of the Ozurgeti Legal Aid Bureau, Attorney Giorgi Karchava, and Specialist Salome Baramidze paid a visit to the Leaders School, which is situated at the foot of the Young Teachers' Union in Ozurgeti, on November 20, 2024. The "Leaders School" primarily educates and develops a variety of skills for senior pupils.
Lawyers provided young people with information about the services of the Legal Aid Service (LAS), and the discussion focused on issues of non-discrimination, tolerance, equality, and the prohibition of bullying. The meeting was held as part of the government's 2024 commitments.