დავით სიმონია UNHCR - საქართველოს ოფისის ხელმძღვანელს, კემლინ ფურლის შეხვდა
იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორი დავით სიმონია საქართველოში გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისრის ოფისის (UNHCR) ხელმძღვანელს, კემლინ ფურლის შეხვდა.
შეხვედრის მთავარი მიზანი გახლდათ სამსახურისა და გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისრის ოფისის ერთობლივი პროექტის ფარგლებში მიღწეული მნიშვნელოვანი შედეგებისა და მხარეებს შორის ურთიერთთანამშრომლობის სამომავლო გეგმების განხილვა.
შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორის მოადგილე მიხეილ ხურციძე, სამსახურისა და გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისრის ოფისის ერთობლივი პროექტის კოორდინატორი მარიამ კვირკვია და გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისრის ოფისის  უფროსი სამართლებრივი მრჩეველი თორნიკე ცაგარეიშვილი.

Mr. Davit Simonia, held a formal meeting with Ms.Kamlin Furley, Head of UNHCR in Georgia
The Director of the Legal Aid Service, Mr. Davit Simonia, held a formal meeting with Ms. Kemlin Furley, the Head of the Office of the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) in Georgia.
The primary purpose of this meeting was discussion of the notable accomplishments realized within the framework of the joint project between the Legal Aid Service and the Office of the United Nations High Commissioner for Refugees, and future cooperation of the parties.
Mr. Mikheil Khurtsidze, the Deputy Director of the Legal Aid Service; Ms. Mariam Kvirkvia, Joint Project Coordinator of the Legal Aid Service and the UNHCR, and Mr. Tornike Tsagareishvili, the Senior Legal Advisor at the UNHCR attended the meeting.