2026 წლის 17 თებერვალს იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით დაიწყო პროექტის „ბავშვთა მართლმსაჯულებაზე წვდომის გაძლიერება საქართველოში“ ფარგლებში დაგეგმილი საინფორმაციო შეხ..
2026 წლის 16 თებერვალს იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით დაიწყო პროექტის „ბავშვთა მართლმსაჯულებაზე წვდომის გაძლიერება საქართველოში“ ფარგლებში დაგეგმილი საინფორმაციო შეხ..
2026 წლის 13 თებერვალს იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით დაიწყო პროექტის „ბავშვთა მართლმსაჯულებაზე წვდომის გაძლიერება საქართველოში“ ფარგლებში დაგეგმილი საინფორმაციო შეხ..
2026 წლის 12 თებერვალს, ქუთაისის იურიდიული დახმარების ბიუროს კონსულტანტები მაია ხვადაგიანი და ინა მელაძე, სამსახურის მოიბილური საკონსულტაციო კამპანიის ფარგლებში ესტუმრნენ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მაღლაკს. კონსულტანტება, მობილური საკონსულტაც..
2026 წლის 11 თებერვალს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ქუთაისის ბიუროს კონსულტანტი მაია ხვადაგიანი სამტრედიის მუნიციპალიტეტის სოფელ ღანირში ადგილობრივ მოსახლეობას შეხვდა. მაია ხვადაგიანმა შეხვედრის მონაწილეებს გააცნო იურიდიული დახმარების სამსახურ..
2026 წლის 12 თებერვალს იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით დაიწყო პროექტის „ბავშვთა მართლმსაჯულებაზე წვდომის გაძლიერება საქართველოში“ ფარგლებში დაგეგმილი საინფორმაციო შეხ..
2026 წლის 9 თებერვალს იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით დაიწყო პროექტის „ბავშვთა მართლმსაჯულებაზე წვდომის გაძლიერება საქართველოში“ ფარგლებში დაგეგმილი საინფორმაციო შეხვ..
2026 წლის 3-4; 5-6 თებერვალს თბილისში, სსიპ იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით ჩაატარა ტრენინგები თემაზე „ტრავმაზე დაფუძნებული მიდგომა“. ტრენინგებში მონაწილეობდნენ იუ..
2026 წლის 26–27 იანვარს ქუთაისში, ხოლო 28–29 იანვარს ბათუმში, სსიპ იურიდიული დახმარების სამსახურმა ევროკავშირის მხარდაჭერითა და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) ხელშეწყობით ჩაატარა ტრენინგები თემაზე „ტრავმაზე დაფუძნებული მიდგომა&ldquo..