29 ოქტომბერს, ზესტაფონის იურიდიული დახმარების ბიუროს კონსულტანტმა თეა ჯანგიანმა და ადვოკატმა მიხეილ ხუსკივაძემ შეხვედრა გამართეს ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვერტყვიჭალის სკოლის მოსწავლეებთან.
იურისტებმა არასრულწლოვანებს მიაწოდეს ინფორმაცია იურიდიული დახმარების სამსახურის სერვისების, ბავშვის უფლებების დაცვის კოდექსის, არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების, დისკრიმინაციის აღმოფხვრის, ბულინგის და ტოლერანტობის საკითხების შესახებ.
მოსწავლეებმა იურისტებს არაერთი საინტერესო შეკითხვა დაუსვეს და შესაბამისი პასუხებიც მიიღეს. შეხვედრა სამთავრობო ვალდებულებების ფარგლებში ჩატარდა.

On October 29, Zestafoni Legal Aid Bureau consultant Tea Jangiani, and attorney Mikheil Khuskivadze held a meeting with schoolchildren of Vertkvichal village, Kharagauli municipality.
Legal Aid Services, the Child Rights Protection Code, juvenile justice, anti-discrimination, bullying, and tolerance issues were among the topics that attorneys informed youngsters about.
The lawyers gave the pupils pertinent responses to a series of thought-provoking questions. The meeting was held as part of government obligations.